כתיבה שיווקית

נכס דיגיטלי – מה זה ואיך עושים ממנו כסף – כל התשובות לכל השאלות

הגלישה באתרים האינטרנט היא חלק אינטגרלי מהחיים של האדם בעידן המודרני. כולם גולשים, צעירים ומבוגרים, וכולם מחפשים משהו חדש ומעניין להתחבר אליו, בין אם זהו אתר חדשות או רכילות, או מוצר דיגיטלי – כל אחד מהם הוא בעצם נכס דיגיטלי.

נכס דיגיטלי הוא כל אלמנט נוסף הקיים באתר אינטרנטי שאינו הטקסט הרגיל: תרשימים, הקלטות, מצגות, תמונות, וידאו ועוד. כעיקרון, נכסים דיגיטליים קיימים אצל חברות עוד לפני הקמת האתרים עצמם והם משולבים לאחר הקמתו. התפקיד של נכס דיגיטלי, הוא למשוך את תשומת ליבו של הגולש ולהעשיר את המידע שהוא יכול לקבל על האתר, על המוצרים או כל דבר שקשור אליו. השילוב של נכסים דיגיטליים באתר תורם באופן משמעותי לשיווק ולקידום שלו, אם שומרים על מספר כללים חשובים. התרומה של שילוב הנכסים לאתר, היא יצירת סביבה ידידותית למנועי חיפוש עבור הגולשים.

 

החשיבות של נכס דיגיטלי לשיווק וקידום אתרים

 

בעידן המודרני חלק ניכר מהחיים שלנו מתנהל בסביבה אינטרנטית. העיניים שלנו מחוברות כמעט ללא הפסקה למסך כלשהו. טלפון נייד, אייפד, מסך מחשב, טלוויזיה ועוד. כשאנחנו גולשים במחשב או בנייד, אנחנו מתחברים לאתרי חדשות, רשתות חברתיות, אתרי מוסיקה, חנויות אינטרנטיות ועוד. הנושא של קידום אתרים הוא אחד הנושאים המפותחים בשנים האחרונות, וכל מי שמבין או עוסק בתחום של קידום אתרים, יודע מהי החשיבות של נכס דיגיטלי. נכס דיגיטלי איכותי נבחן לפי מבחן התוצאה. כלומר, אם הוא מצליח למשוך ולהשאיר את הגולשים לפרק זמן ארוך יותר מהצצה קצרה באתר, אז יעילותו וחשיבותו נקבעות באופן סופי.

נכס דיגיטלי - בתמונה קינדל שמשמש כספר

התרומה החשובה של נכסים דיגיטליים באתר

 

מהי התרומה החשובה של נכסים דיגיטליים באתר אינטרנטי. ראשית, הם עוזרים להקדים את המתחרים. התחרות ברשת קשה, ואם יש לכם אפשרות להקדים את המתחרים באמצעות נכס דיגיטלי איכותי, עדיף להשתמש בה כמה שיותר. מעבר לכך, במספר מחקרים בנושא, פורסם כי עיני הגולשים סוקרות את כל הדף ולא רק אזור ספציפי אחד ובעיקר נמשכות לאזורים שבהם תמונות, סרטוני וידאו וכדומה. במקרים מסוימים, העצירה של עיני הגולש על תמונה או וידאו גורמת לגולש להתעניין גם בפסקה או במשפט הנלווים לתמונה/וידאו.

 

החשיבות של קישורים רלוונטיים ותכנים איכותיים

 

גורם נוסף שישאיר את הגולשים באתר עוד מספר רגעים ואף יותר מזה, הם קישורים איכותיים. באופן טבעי, תוכן איכותי, רלוונטי ומעניין יגרום לגולשים שביקרו אצלכם להמליץ על האתר שלכם בחום ויביא לעלייה ניכרת במספר המבקרים. והגורם האחרון, אך בהחלט מהחשובים, הוא בחירת התכנים שיופיעו באתר. בחירה נכונה של תכנים מעניינים ורלוונטיים, כתיבת זורמת ושוטפת, המלווה בתמונות וקישורים רלוונטיים עשויה להשאיר את הגולש יותר זמן באתר, ומעל הכל, להחזיר אותו לביקור או ביקורים נוספים.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.